Familiebedrijf sinds 1982

  • Start
  • >
  • Eigenschappen
  • >
  • GERESERVEERD Gemoderniseerde villa op 5 minuten afstand van Moraira centrum!

GERESERVEERD Gemoderniseerde villa op 5 minuten afstand van Moraira centrum!

450.000€
Ref. V954

Beschrijving

Charmante gemoderniseerde woning in een rustige zeer gewilde omgeving in Moraira.

Welkom bij uw droomverblijf! 

Genesteld in een serene buurt in Pinar de l'Advocat en op 5 minuten rijden van het bruisende hart van Moraira, biedt deze prachtige volledig gemoderniseerde vrijstaande villa de perfecte mix van comfort en hedendaagse stijl.

Het perceel wordt betreden door een automatische poort die opent naar de ruime verharde oprijlaan en parkeerplaats tot aan de voordeur.

Vanaf het uitnodigende overdekte terras stapt u naar binnen en ontdekt u een doordacht ontworpen hoofdverdieping: Open concept woon / eetkamer badend in natuurlijk licht, die een luchtige sfeer uitademt en naadloos aansluit op de moderne keuken en het ruime buitenterras met een prachtig open uitzicht, twee slaapkamers en twee badkamers, waarvan één ensuite.

Beneden vind u een ruim gastenappartement compleet met een extra woon-/slaapkamer met toegang tot een eigen buitenterras, eetkamer met kitchenette, aparte badkamer, berging en machinekamer. Deze veelzijdige ruimte is ideaal voor bezoekers of kan zelfs dienen als gezellig kantoor aan huis.

In de hele villa zorgen dubbele beglazing en centrale verwarming het hele jaar door voor comfort, waardoor het een uitstekende keuze is voor elk seizoen.

De onderhoudsvriendelijke tuin is voorzien van automatische irrigatie. Er is ook voldoende ruimte om uw eigen zwembad te bouwen.

Stelt u zich de zomerdagen eens voor onder de pergola, waar u zich kunt ontspannen met een goed boek of voor een gezellig moment met familie of vrienden. 

Deze betoverende villa combineert modern wonen met rust op een van de meest begeerde locaties van de Costa Blanca. Mis deze uitzonderlijke kans niet! Neem vandaag nog contact met ons op om een afspraak te maken voor een bezichtiging en ervaar zelf wat dit huis zo bijzonder maakt.

Type:
Villa
Plaats:
Moraira
Gebied:
Pinar de l'Advocat
Uitzicht:
Omgeving
Perceel:
800 m²
Bebouwing:
180 m²
Slaapkamers:
2
Badkamers:
2 + 1
Keukens:
Apart
Gebouwd in:
1978
Gerenoveerd in:
2022
Verwarming:
Centraal (gas)
Zwembad:
Plaats aanwezig
Airconditioning:
Ja
Open terras:
Ja
Overdekt terras:
Ja
Parkeerplaats:
Ja
Bergruimte:
Ja
Internet:
Ja
Buitendouche:
Ja
Dubbel glas:
Ja
Omheind perceel:
Ja
Oriëntatie:
Oost en West
Terrein:
In verschillende niveau's
Verdiepingen:
2
Gebouw:
Vernieuwd
Tuin:
Ja
Badkamers:
1
Woonkamers:
1
Eetkamers:
1
Keukens:
1

Similar Properties

Zeezicht Villa te koop in Benimeit | Moraira

Ontdek uw droomoase in Moraira! Hoogtepunten van het pand: - Type: Villa - Huis voor renovatie - Locatie: Sereen ho...

460.000€
Ref. V956
Zie meer details
Gestionar consentimiento